Сместувачки капацитети

Апартмани “Никола”
⭐ ⭐

Високо опремени, ново изградени апартмани во центарот на градот. На само 50 метри од кафичите и 150 метри од жичарницата и автобуската станица располага со: по два дупли кревети (максимум до 4 лица) по апартман, кабелска телевизија и бесплатен Wireless интернет. Секој од апарманите има посебна кујна и посебно купатило.

Ве очекуваме!

Повеќе информации на:
Тел: 072/247-689
Е-пошта: nikola90yu@gmail.com
Мапа

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Мени
Feel Krusevo